Ağlayan Pasta Tarifi

ağlayan pasta tarifi görseli

Ağlayan pasta tarifi Facebook Sayfamızda büyük ilgi görmüştü. Ağlayan pasta tarifi şimdi internet sitemizde. Herkese afiyet, bal, şeker olsun. Artık ağlayan pasta afiyetle yenebilir. Tarifimizi beğendiyseniz arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın. Ayrıca soracağınız sorular için yorum bölümünü veya iletişim kısmındaki formu doldurabilirsiniz. Bu tarifimizi beğendiyseniz Kedi Dili Pasta Tarifi tam size göre.

İmam Sarığı Tarifi

imam sarığı tarifi görseli

İmam sarığı tarifi ile sütlü tatlıya doyacaksınız. Taze yumurta kullandığımız için aynı zamanda çok besleyici olan bu tarif, aldığı son halden midir bilinmez, imam sarığı tarifi olarak geçmekte. Yine lafı fazla uzatmadan hemen tarifimize geçelim.

Bal Kabaklı Pasta(Bisküvili) Tarifi

bal kabaklı pasta görseli

Bal kabaklı pasta tarifi ile tatlıya doyun diyoruz başka bir şey demiyoruz. Bu tarifimiz de diğer tariflerimiz gibi oldukça pratik ve kolay. Hemen Tarifimizi vermeye başlayalım.

Kedi Dili Pasta Tarifi

kedi dili pasta tarifi görseli

Kedi dili pasta tarifi son derece kolay yapıma sahip bir tarif. Zaten bu tarifin asıl adı “kolay kedi dili pasta”. Lafı fazla uzatmadan tarifimize geçelim isterseniz. Kolay Kedi Dili Pasta Tarifi Yapılışı(Altın Noktalar ile Birlikte) Öncelikle bir tencere içerisinde sütü, unu ve şekeri muhallebi gibi olana yani muhallebi kıvamında olana kadar iyice pişirin. Kaynamaya başlamadan […]

Hünkar Muhallebisi Tarifi

hünkar muhallebisi tarifi görseli

Hünkar Muhallebisi Hünkar muhallebisi tarifine ve malzemeleri anlatmaya geçmeden önce bu sütlü tatlının son derece hafif ve yemesi zevkli bir tatlı olduğu hatırlatmak isteriz. Tüm sütlü tatlılar gibi bu da oldukça hafif ve lezzetli. Umarım beğenirsin. Bu arada bizi Facebook Sayfamızdan takip etmek için tıklayınız. Her gün yeni paylaşımlar yaptığımız Facebook sayfamızda her gün iki […]