Takım Yıldızı Kolye Ucu Nasıl Yapılır?

takım yıldızı kolye ucu
  • 1 Liralık bozuk para boyutlarına yakındır.

Takım yıldızı kolye ucu tasarımlarına astroloji katmak ve ilgi çekmek isteyen tasarımcıların tercihi. Özel olarak elde üretilmelerinin ve özel vernikle vergilenmelerinin yanında mistik olarak da ilgi çekici olan takım yıldızı kolye ucu küçük ayı takım yıldızının birebir oranlı olarak ahşap üzerine el ile işlenmesi sonucu oluşturuldu. Matematiksel olarak gökyüzündeki küçük ayı yani cezve şeklinden aynen oransal olarak kopya edilmiştir.

Takım Yıldızı Kolye Ucu Özellikleri

  • Negatif enerjiyi uzaklaştırır.
  • Şık tasarımlar sağlar.
  • Takım yıldızının manevi özelliklerini beraberinde getirir.
  • Matematiksel olarak tasarlandığı için bilimsel olarak güçlü bir yapıdadır.
  • Yuvarlak hatlara sahip bir kolye ucu olduğu için kadınlara egzotik bir hava verir.
  • Otantik takı modelleri içerisinde sinerjik bir etki yarattığı için dikkatleri üzerine çeker.
  • El yapımı takılar tasarlanırken rahatlıkla kullanılabilmesi çoğu tasarımcı için birinci seçenek olmasını sağlamaktadır.

Özel olarak tasarlanan takım yıldızı kolye ucu her tasarımcının aradığı bir parçadır. Nakkase Online Alışveriş bünyesinde yapılan üretimin kalitesi garanti edilmektedir.

Takım Yıldızı Kolye Ucu Üretim Aşamaları

Gerçek ahşaptan üretilen bu üründe, kuruyan ve cansız ağaçlardan elde edilen ahşap parçaları kullanılmaktadır. Gelen ahşap parçaları uygun boyutlarda kesilmektedir ve önce bir dikdörtgen prizma şekline getirilmektedir. Sonrasında tasarımdaki şekle getirilmek için özel matkaplar, zımparalar ve özel olarak bu iş için üretimi yapılan makineler kullanılarak milimetrenin onda biri(bu çıplak gözle görülebilen en küçük orandır) oranında kesikler atılarak özenle şekil verilmektedir. Sonrasında matkaba özel taşlama ucu takılarak pürüzsüz bir yapı ve yuvarlak hatlar elde edilmektedir.

Tüm bu işlemler sonucunda son şekline getirilen takım yıldızı kolye ucu özel bir mat vernikle özel olarak geliştirilen teknik ile sürülmektedir. Bu vernik sürmenin özel bir teknik ile yapılması estetik görünüşü bozmasından dolayı fırça izi bırakmaması ve sprey vernik kullanılması ile de istenilen sonucun tam olarak el de edilememesidir. Şimdi ise özel olarak geliştirdiğimiz teknik ile kusursuz bir vernikleme elde ederek istenilen şeklin en iyi şekilde elde edilmesini sağlamıştır.

Check our Featured products!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir