Takı Malzemeleri Online Satış

takı malzemeleri online satış görsel

Takı malzemeler satışı için geri sayım başladı.

 
 

Takı malzemeleri online satış için, Nakkase.com da geri sayım başladı. Takı modellerinin yanında takı malzemelirinin satışına da çok yakında başlıyoruz. Takı malzemelerinin satışı için sitemizde bazı ufak yeni düzenlemelere gidiyoruz ve çok yakında takı modelleri satışımızın yanında takı malzemeleri online satışını da başlatıyoruz.

Takı Malzemeleri Online Satış Nelerin Satışı İçin

Takı modelleri satışımız tüm hızıyla sürerken malzeme satışımızda başlıyor. Neler olacak sorusuma gelirsek. Öncelikle özel yapım kolye uçları, değerli taş kolye uçları ve türevleri, doğal taş kolye uçları, yüzük parçaları, takı modelleri için farklı kullanım alanları olabilecek parçalar, pensler, takı pensleri gibi pek çok şey olacak.

takı Malzemeleri Online Satış
Takı Malzemeleri Online Satış ürünleri

Bınların satışı ve gönderimi takı modellerinin ki ile aynı prosedürde gerçekleşecek ve iki ayrı kulvar yerine tek kulvardan hareket edilerek takı malzemeleri online satış ağımız organize edilecek. Bu siz değerli takı sever dostlarımıza bir hizmet olarak Nakkase Online Alışveriş tarafından sunulan bir hizmet olacak ve takı malzemeleri online satış işleminde siparişleri Nakkase Online Alışveriş’in anlaşmalı olduğu kargo firması getirecek.

 59,90 KDV Dahildir
 49,90 KDV Dahildir
 179,90 KDV Dahildir
 89,90 KDV Dahildir
 81,90 KDV Dahildir
 39,90 KDV Dahildir
 49,50 KDV Dahildir
 54,90 KDV Dahildir
 17,90 KDV Dahildir
 17,90 KDV Dahildir
 17,90 KDV Dahildir

Bileklik

Beyaz Bileklik

 17,90 KDV Dahildir
 9,90 KDV Dahildir
 9,90 KDV Dahildir

Başka Yenilikler…

Başka yenilikler… En önemli yenilik ev dekarasyon ürünlerimizin stoklara girecek olması. Uzun vadede özel tasarım mobilya dekorasyonu alanına da girecek olan firmamızın bu konu ile ilgili çalışmaları ve tasarım aşamasında çalışmaları sürmekte. Çok yakında bu alanda da online satış yapmaya başlayacağız.

Nakkase Online Alışveriş olarak takı malzemeleri online satış hizmetimiz daha çok üreticiye yönetim biricil tüketim malzemeleri içermekte. Çok yakında satışlarına başlayacağımız malzeme satışı, ayrı bir katogoriden veya alt alan adından yapılacak. Bunun özellikle aradığınız malzemeleri en kısa yoldan bulmanıza yönelik bir çalışma olmasını planlamaktayız. Yani hazır takı modellerini aramıyorsanız bu katogorileri ziyaret etmeden direkt olarak malzemelerin içerisinden seçim yapabilecek ve online olarak satın alabileceksiniz. Malzeme satışının birleşik bir operasyon şeklinde gerçekleşeceğini daha önce belirtmiştik. Hazır takı modelleri için gösterilen satış performansının aynısı malzeme satışı içinde gösterilecek ve böylece takı malzemelerimizdeki satım performansına olan güveniniz takı malzemeleri online satış içinde aynen sürecek. Çok sevgili takipcilerimize ve müşterilerimize şimdiden gösterdikleri ilgi için çok teşekkür eder saygılamızı sunarız. Esen Kalın… Takı malzemeleri online satış ürünlerimiz ile görüşmek üzere.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir