Bileklik Modelleri

Bileklik modelleri için aşağıdan pek çok farklı modeli inceleyebilirsiniz;

En Çok Satan Bileklik Modellerimiz!

 49,50 KDV Dahildir
 54,90 KDV Dahildir
 17,90 KDV Dahildir
 17,90 KDV Dahildir
 17,90 KDV Dahildir

Bileklik

Beyaz Bileklik

 17,90 KDV Dahildir
 9,90 KDV Dahildir
 9,90 KDV Dahildir
 9,90 KDV Dahildir
Farklı türde ve stilde takı modelleri içerisinden bir başka dikkat çeken aksesuar çeşidi bileklik modelleridir. Nakkase tasarımcıları tarafından özenle tasarlanan bileklikler basit ve minimalist yapılarının yanısıra kullanışlı ve bol çeşitli olmalarıyla dikkat çekmektedir.

Bileklik Modelleri için Farklılaşma

Bileklik modellerinde farklılaşma çok çeşitli olmaktadır ve bu çeşitlilik pek çok özellikten meydana gelmektedir. Takı modelleri dediğimizde aklımıza gelecek olan kolye modellerinin, yüzük modellerinin yanında bileklik modelleri de gelir. Önemli bir yere sahip olan bu aksesuar çeşiti özellikle yapımı için kullanılan materyal bakımından farklılaşmaktadır. Daha sonra ise modelin ayrıntısı ve içtenli en çok farklılaşmaya ve çeşitlenmeye neden olan unsurlardır.

Bu farklı unsurları bir arada değerlendirdiğimiz de ortaya bir bütün halinde özel tasarım takı modelleri çıkar. Kullanıcı ise bu bütünlüğü kendi açısından değerlendirip tercih yapma eğilimindedir.

Yazımızın devamında bileklik modelleri seçimini nasıl daha kolay yapabileceğiniz ve güzellik konusunda takı seçimini nasıl yapabileceğimizi konu alacağız ve derinlemesine bir kaç inceleme yaparak daha kolay karar vermenizi sağlayacağız. Yazımızın sonunda ise daha kolay seçim yapar hale gelerek bileklik modellerinde farklılaşma konusunda nasıl kendiniz için doğru seçimi yapacağınızı anlayacaksınız.

En İyi Bileklik Modelleri Nasıl Seçilir

En iyi bilekliği nasıl seçerim sorusuna verilecek cevaplar çok çeşitli olmasının yanında özellikle temel faktörler seçimlerimizi etkileyen başlıca faktörler olarak göze çarpmaktadır.

Kullanılan Materyal

Bileklik modelleri seçiminde daha çok kullanılan materyal dikkat çeker. Altın bilezik tarzı değerli metallerden yapılan ürünler daha çok yatırım için tercih edilmekte ve çoğu zaman günlük hayatta karşımıza çıkmamaktadır. İp ve deri tarzı bileklik modelleri ise günlük hayatta karşımıza çıkabilecek türdendir ve bu tarz bilekliklerde tasarım da daha çok ön plana çıkmaya başlamıştır.

Tasarım

Tasarım bileklik modellerinde önemli bir unsurdur ve özellikle günlük hayatta kullanılan bileklik modellerinin terciğinde önemli bir yer tutar. Güzel ve şık tasarlanan pek çok bileklik ise günümüz trendlerine uymadığı için tercih edilmemektedir ve tasarımcısını üzmektedir.

Günümüz trend ve stillerine ise önümüzdeki madde ile değineceğiz ama tasarım konusunu biraz daha derinlemesine incelersek karşımıza daha çok ayrıntıdan uzak tasarımların çıktığını, basitliğin ön planda olduğunu söyleyebiliriz.

Günümüz Trendleri

Günümüz trendleri bileklik modellerinin seçiminde de tıpkı diğer takı nodellerinin seçimindeki gibi önemli bir yer tutar. İnsanların geneli ister istemez trendlere uyum eğilimindedirler. Bunun çoğu zaman farkında bile olmadan trendleri ve stilleri izlerler. Bu konuda örnek verecek olursak siz yetmişli yıllardan kalma bir tasarımı beğenmezsiniz ve eyer modayı takip etmiyorsanız bu tasarımın yetmişli yıllardan kalma bir tasarım olduğunu bile bilmezsiniz.

Günümüz trendlerine uygun bileklik modelleri seçmek kendimize en çok yakışan bilekliği bulmamızda bize her zaman yardımcı olacaktır. Bu çerçevede yaptığımız seçimlerde pek yanılmayız ve doğru tercih yaptığımızı yanımızda bir arkadaşımız veya beğendiğiniz bileklik modelileri için bir eleştiride bukunabilecek biri varsa anlarız. Yanımızdaki kişi bir öznel yargılara kapılsakta objektif yargılarda hareket edebilecektir.

Bileklik modelleri konusunda pek çok tercih sebebi olsada en belirgin olanı saydığımız bu üç unsurdur ve bilejlik modellerinin seçiminde en çok rolu bunlar oynar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir