Takı Modelleri ve Kolyeler

takı modelleri banner

Modellerine baktığımızda estetik anlayış tercih sebeplerinden olmakta. Bu yüzden estetik ve güzel takı modelleri tasarlamaya çalışmaktayız bunu yapmak için pek çok yerden tasarımcılarla çalışmaktayız. Bu yazımızda bizim ürünümüz olmasa da beğendiğimiz bazı takı modellerinden, kolye modellerine göz atacağız.

Yılanlı yüzük
Etsy internet sitesinden alıntılanan takı modelleri; Yılan yüzük.

Bu tasarım Etsy adlı internet sitesinden. Oldukça yaratıcı ve yaratıcı olduğu kadar da özenli olan yüzük modeli benzer şekilde kolye modelleri arasına da girmiş. Takı modelleri de dahil pek çok tasarım ürününün satıldığı Etsy’i bizde yakından takip ediyoruz ve ilham almaya çalışıyoruz. Takının yanında pek çok tasarım ürününü satın alabileceğiniz Etsy uluslar arası bir internet sitesi ve dünyanın her yerinden tasarımcılar bulunuyor.

Tasarımın içtenliği ve doğallığı su götürmez bir gerçek ve oldukça estetik bir duruş sergiliyor. Aynı zamanda zarif bir tasarım olan yılan motifi pek çok bakımdan bizimde tercih ettiğimiz estetik kriterlere uyuyor. Yılanın baş tarafındaki taş ise oldukça yakışmış ve bizi soyuttan somuta yaklaştırmış. Tam bir tasarım ürünü ve oldukça da yoğun emek sonucu ortaya çıktığı belli olan bu yüzük modeli bizim tasarımcılarımız tarafından da ilham alınmakta.

Kalsedon Taşlı Kolye Takı

Kalsedon Taşlı Kolye
Nakkase’nin modelleri içerisinde en sevdiklerinden Kalsedon Taşlı Kolye.

Bizim yeni koleksiyon ürünlerimizden biri olan tasarım da değerli taş kullanıldı. Kalsedon taşının tel sarma tekniği ile işlenerek bir çerçeve içerisine oturtulması ile oluşan tasarım özenli yapısı ve estetik duruşuyla da göz dolduruyor. Yuvarlak hatların günümüz trendlerinde hareketi ve doğallığı çağrıştırması sonucu tercih edilen tasarım çok yakında stoklarımızda.

Kalsedon taşının özelliklerine de yakından bakarsak; halk arasında büyüye ve nazara iyi geldiği söylenir ve toplumumuzda çeşitli aksesuarlarda oldukça sık kullanılan bir değerli taştır. Güzel renkleri iç açıcıdır. Pek çok renkte bulunabilme özelliğine sahip olan taş; bizim açımızdan takı modellerinin ayrılmaz bir parçasıdır. Çünkü halkımızın ona yüklediği anlamın yanında oldukça estetik ve muhteşem renklere sahiptir.

Diğer takı modellerimize ve kolye modellerimize buradan ulaşabilirsiniz. Pek çok farklı tasarım ürünü içerecek olan sitemiz özel tasarım ürünlerin satıldığı bir sitedir. Ve başta takı modelleri olmak üzere ürünlerimizin üretimi son derece zorlu e emek isteyen süreçlerden geçerek tamamlanmaktadır.

  1. Pingback: El Yapımı Takılar - Nakkase Online Alışveriş

  2. Pingback: Sonun Başlangıcı | ortaakarsu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir